خرید فیلتر شکن

» چگونه در هنگام اتصال به WiFi ایمن شویم


سلام خدمت مخاطبين خرید فیلتر شکن در اين پست مطالبی با ارزش و خواندنی قرار داده ایم امیدواریم با مطالعه آن نهایت استفاده را ببرید

اگر از اين پست لذت برديد و خوشتون امده در صفحات اجتماعي خود به اشتراک بگذاريد تا ديگران هم استفاده کنند.

و همچنين خواهشمنديم با نظرات و پيشنهادات خود ما را ياري بفرماييد

با گذاشتن نظر در قسمت دیدگاه ها می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید

چگونه در هنگام اتصال به WiFi ایمن شویم | خرید کریو , خرید vpn , خرید فیلتر شکنچگونه در هنگام اتصال به WiFi ایمن شویم

امنیت WiFi دارای دو جزء است: احراز هویت و محرمانه بودن. و مسئولیت امنیت شبکه بر دوش اپراتورها و کاربران است.


  • اپراتورهای نقاط دسترسی Wi-Fi (یا WLAN) باید مطمئن شوند که تنها کسانی که مجاز هستند میتوانند به شبکه دسترسی داشته و منابع خود را مصرف کنند. در موارد خاص تر، یک اپراتور ممکن است بخواهد بداند که هر کاربر در شبکه چه کار میکند و تعداد دستگاههایی را که می توانند دسترسی پیدا کنند محدود می کند.
  • کاربران شبکه های Wi-Fi همچنین باید توانایی تأیید هویت خود را داشته باشند، هرچند که به ندرت انجام می دهند. هنگام اتصال به شبکه، شما اغلب هیچ تضمینی ندارید که شما در ارتباط با نهادی که فکر می کنید، ارتباط برقرار کنید.
  • مهم است که هر دو کاربران و اپراتورها بتوانند ارتباط برقرار کنند. در غیر این صورت، کسی که در دسترس سیگنال قرار دارد، می تواند در ارتباط با آنها سوءاستفاده کند و احتمالا داده ها را جا به جا کند.

در حالت ایده آل، تمام ارتباطات باید همیشه رمزگذاری شوند. با توجه به اینکه ما نقص طراحی بسیار جدی را در نظر می گیریم، اما اطلاعاتی که بین روتر و دستگاه شما ارسال می شود فقط اگر یک رمز عبور وجود داشته باشد رمزگذاری می شود. مهم است که توجه داشته باشید، هر چند که رمز عبور کلیدی است که برای رمزگذاری داده ها استفاده نمی شود.


تأیید اعتبار شبکه های Wi-Fi

از لحاظ نظری امکان رمزگذاری تمام داده ها حتی بدون تنظیم رمز عبور وجود دارد، اما استانداردهای Wi-Fi فعلی این توانایی را ندارند (استاندارد WPA3 جدید منتشر شده). به این ترتیب، همیشه باید یک رمز عبور برای شبکه خود تنظیم کنید، حتی اگر بعدا رمز عبور را روی نشانه ها برای همه در ساختمان مشاهده کنید.

ابتدا کلمه عبور برای احراز هویت استفاده می شود (تنها کاربرانی که می دانند یک رمز عبور می توانند به شبکه وارد شوند). اما، همانطور که همه از یک رمز عبور مشابه استفاده می کنند، برای جلوگیری از اشتراک گذاری آن با دوستان خارجی و غیر مجاز، کمی وجود دارد. بعضی از برنامه ها حتی تعداد زیادی از غریبه ها امکان اشتراک گذاری رمز عبور را فراهم می کنند.


نحوه محافظت از شبکه Wi-Fi شما

  • به عنوان اپراتور نقطه دسترسی Wi-Fi، شما همیشه باید از WPA2 استفاده کنید زیرا هنوز هم قوی ترین استاندارد است.
  • رمزگذاری را در شبکه خود فعال کنید تا مطمئن شوید که تمام مهمانان و کاربران شما از داده های رمزگذاری شده هنگام انتقال بین روتر و دستگاه خود بهره مند شوند
  • اگر نگران دسترسی غیر مجاز به شبکه خود هستید، اغلب کلمه عبور را تغییر دهید و نام کاربری و کلمه عبور منحصر به فرد را برای هر کاربر ایجاد کنید.
  • اگر شما در مورد مهمانان خود از طریق اتصال اینترنت خود به انجام کارهای نادرست نگرانی دارید، یک VPN را روی روتر خود نصب کنید.


شما مخاطبين عزيز سايت خرید فیلتر شکن از اين پس با مراجعه به وب سايت ما مي توانيد جديد ترین مطاب را مطالعه کنید و از خواندن ان ها لذت ببريد

وچنانچه انتقادي به سايت ما داشتيد مي توانيد در قسمت نظرات ما را در جريان بگذاريد

سایت فیلتر شکن

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.